+86-373-5861688

تماس با ما

شرکت Xinxiang Changling فلزات شرکت، آموزشی ویبولیتین

آدرس : 2 پارک صنعتی بزرگ، شهر XinXiang، هنان، PR چین

کد پستی : 453000

مدیر : لیزا یان

پست الکترونیکی : info@cljsh.com

اسکایپ : cnhelicoil

WhatsApp : + 86-15993028285

تلفن : 86-373-5861688

فکس : 86-373-5735218

سیستم ترمیم موضوع - Delisert

ابزار برقی قدرت

ابزار برقی قدرت

چگونه به استفاده از قدرت 1 با استفاده از ابزار قدرت و دقت ابزار، آن را قطره یا نهفته باشد. استفاده متعادل به قطع آن هنگام استفاده از آن بهتر است. 2 زمانی که جای ابزار نصب شما اول که سوئیچ قدرت است در موقعیت "خاموش" و پریز برق از جلو باید تایید...

  Product Details

نحوه استفاده از ابزار قدرت

1 با استفاده از برق قدرت ابزار با دقت، آن رها کردن یا نهفته باشد. استفاده متعادل به قطع آن هنگام استفاده از آن بهتر است.

2 زمانی که جای ابزار نصب شما اول که سوئیچ قدرت است در موقعیت "خاموش" و کنار پریز برق از سوکت باید تأیید کنید.

3 تنظیم گشتاور مدل مشخصات. به طور کلی، آن با توجه به مشخصات مورد نیاز مشتریان زمانی که برگ های آن کارخانه تنظیم شده است. آداپتور مهره دوک نخ ریسی قفل شده است و با توجه به عمق آستین نصب. آجیل دو موقعیت یابی باید به یکدیگر قفل شده است. آن می تواند اندازه گیری با کولیس قطب است که قرار است به جلویی آداپتور و طول مندریل آداپتور به عمق موضوع مورد نظر را پیدا.

4 درج مندریل آداپتور به حافظه کشویی واحد اصلی، تنظیم جهت بریدگی در آستین بیرونی آداپتور با توجه به نیاز مشتری. جهت بی نظیر می باید مناسب برای اپراتور برای قرار دادن کیسه دسته؛ با استفاده از آداپتور رفع مهره قفل آداپتور.

5 انتقال سوئیچ مستقیم و معکوس به سمت "R" معکوس و دستگاه استارت را فشار دهید. وقتی مندریل آداپتور به شکاف بیش از طول آستین مورد نیاز سیم پیچ، آزاد کردن دستگاه استارت و انتقال سوئیچ مستقیم و معکوس به سمت جلو "F"، نصب دسته سیم پیچ آستین به بریدگی قرار داده و نصب دسته از آستین ساق پا به جلو است و آچار با آستین میله عمودی با سوراخ پایین رگه رگه آستین تراز وسط قرار دارد. دستگاه شروع و پیچ در ساق پا را فشار دهید. زمانی که عمق موضوع تعیین شده توسط دستگاه موقعیت یاب، ابزار قدرت با توجه به موقعیت مکث. در این زمان هنوز دستگاه شروع کردند. ابزار قدرت در جهت مخالف برای خروج از سوراخ رزوه چرخش به طور خودکار خواهد شد. به محل اصلی و نصب کامل شده است.

6 اگر شما نیاز به چرخش در یک جهت در طول نصب، فقط با تغییر سوئیچ به جلو/عقب به سمت "F" یا "R" در جهت چرخش و بر روی استارت کلیک کنید.

Hot Tags: ابزار قدرت و سازنده کارخانه عمده فروشی، فروش مستقیم تولید کننده، با صدور گواهینامه ایزو

یک جفت: نه

بعدی: مجموعه پلاگین جرقه

محصولات مرتبط

صفحه اصلی | دربارهی ما | محصولات | اخبار | نمایشگاه | تماس با ما | انتقادات و پیشنهادات | دانلود | تلفن همراه | XML | اصلي صفحه

TEL: +86-373-5861688  E-mail: info@delicoil.com

حق چاپ © Xinxiang Changling شرکت محصولات فلزی، با مسئولیت محدود. همه حقوق محفوظ است.